Tarkan mp3

За останній час з’явилося чимало цікавих чуток про сімейне життя Tarkan mp3. Начебто відомий співак влаштував пишне весілля, з шикарним церемонією одруження. Прояснити ситуацію допомогли журналісти відомого в Туреччині видання «Hürriyet».

Як повідомили представники ЗМІ, популярний співак підкорив серце привабливою брюнетки. Шанувальники Таркана вважають, що відносини закоханої парочки почалися з спалахнула між ними пристрасті, приблизно кілька місяців тому. Як нам вдалося з’ясувати, таємнича леді часто відвідувала територію Стамбула, як для проведення офіційних зустрічей, так і для побачень з tarkan mp3.

Кохану Tarkan mp3 звуть Асія, родом вона з Алжиру. І знайомі закохані вже давно, протягом десь 14 років. Місцем першої зустрічі молодят став Париж, парочка познайомилася в одному з танцювальних клубів столиці Франції.
Як стало відомо, був час, що Асія з Tarkan mp3 розлучалися на тривалий час. Але з 2013 року між ними знову спалахнула пристрасть. А взимку 2014 го щаслива парочка спільно коротала відпочинок в Німеччині, на території Кельна.
Незважаючи на таємничість, шанувальники Таркана змогли розгадати красуню, в пресу потрапила фотографія 10-річної давності його коханої.

Добавить комментарий