STIHL

Сфера діяльності нашого магазину «Добрий господар» не обмежується тільки продажем моторизованої садової та будівельної техніки всесвітньо відомих марок STIHL і VIKING. У нашому магазині Ви знайдете і широкий вибір ручного інструменту, виробленого на підприємствах цього концерну. Фахівці нашого магазину допоможуть Вам не тільки вибрати і купити вподобану Вам модель техніки з потрібними технічними характеристиками, але і розкажуть про правила роботи з технікою.

Крім цього, в нашому магазині «Добрий Господар» Ви можете ближче «познайомитися» з обраною моделлю. Адже погодьтеся, при виборі техніки важливі не тільки її технічні характеристики, які ми можемо дізнатися і в паспорті. Вирішальним фактором, що визначає наш вибір, буде показник, наскільки з цією технікою легко і зручно працювати. А оцінити це Ви зможете, тільки взявши інструмент в руки. І в нашому магазині https://lider-dnepr.pro/ ми надаємо Вам таку можливість. Клієнти нашого магазину можуть не тільки потримати обрану модель в руках, а й оцінити її роботу на ділі.

Фахівці нашого магазину не «забувають» своїх клієнтів відразу після продажу. На всі товари, придбані в нашому магазині, поширюється право гарантійного обслуговування відповідно до законодавства України. Гарантія на товари, терміном від одного року до двох років в залежності від виду техніки, надається відповідно до зобов’язань виробника техніки. Ремонт і обслуговування техніки відбувається в спеціалізованому сертифікованому ремонтному центрі. Весь персонал нашого сервісного центру Stihl пройшов відповідне навчання. Наші клієнти можуть розраховувати на допомогу наших фахівців і при подальшій експлуатації своєї техніки.

Добавить комментарий