Huawei P10

Huawei P10
Компанія Huawei однією з перших почала випускати смартфони з двома камерами, просуваючи цю особливість як ключову. У минулому році вийшов дуже вдалий P9, в 2017 році з’явився в продажу його наступник — Huawei P10.

У новинці два модуля камери, розроблені спільно з німецькою компанією Leica. Перший модуль кольоровий на 12 Мп, другий — монохромний з дозволом 20 Мп. Автоматика миттєво об’єднує знімки з двох камер, на виході видаючи красиві кадри з широким динамічним діапазоном і відмінною передачею кольору.

Двокамерний використовується і для ефекту боке — красивого розмиття заднього фону. Ще апарат вміє знімати віддалені об’єкти без втрати якості — для цього використовується 2-кратний гібридний зум. Не забули і про оптичну стабілізацію, яка не дає зробити змащений знімок навіть при поганому освітленні.

Інші характеристики такі — 5,1-дюймовий дисплей з Full HD-дозволом, 4 ГБ оперативної і 32 ГБ вбудованої пам’яті, що розширюється картою пам’яті, восьміядерний процесор Kirin 960 і акумулятор ємністю 3200 мАг, що підтримує функцію швидкої зарядки за фірмовою технологією Huawei SuperCharge.

Добавить комментарий