Ремонт квартир

Механізована стяжка — це формування основи підлоги із застосуванням напівсухого розчину і спеціальних машин. Сировиною для її виконання є не класичний (мокрий) розчин, а напівсуха цементно-піщана суміш, в яку додано мінімум води (лише для гидротации цементу), фіброволокно і пластифікатори. У такій технології процес приготування розчину, подача і розподіл розчину по поверхні, вирівнювання і шліфування виконуються не вручну, а за допомогою передового будівельного обладнання.

Стяжка підлоги механізованим методом може виконуватися в приміщеннях будь-якого призначення і площі. Така технологія виграшна всюди — при ремонті старої підлоги, в новобудовах, котеджах, при будівництві заміських будинків, на комерційних і промислових об’єктах, при облаштуванні парковок, гаражів.

Процес укладання механізованої стяжки 
Тут виконання робіт має на увазі високу автоматизацію http://remont-kvartirspb . На об’єкт доставляється пневмонагнетатель, який виконує функції бетономішалки і розчинонасоса. Встановлюється біля під’їзду або під вікнами, матеріали заносити в приміщення не потрібно, все складується на вулиці. Розчин готується автоматично, в машині є міксер, головне дотримати точні пропорції матеріалів. Готується він на будівельному майданчику, тому в приміщенні немає пилу і шуму.

Попередньо фахівці проводять заходи з підготовки базового підстави. Все зачищається, усуваються виражені дефекти. Настилається гідроізоляційна плівка технічна. Уздовж з’єднання стіни і підлоги кріпиться демпферна стрічка. За лазерному рівню виставляють нульовий рівень-горизонталь, за яким визначають розрахункову товщину стяжки. Оптимальна товщина напівсухий стяжки 5-8см.

Готовий напівсухий розчин до місця укладання стяжки подається по гнучкому шлангу (Ø 50-65мм) під впливом стиснутого повітря. Причому потужність насоса дозволяє транспортувати готовий розчин на висоту до 100 м, а по вертикалі до 200м.

Доставлений розчин укладається рівномірно по маяках. Відразу ж виконується процес вирівнювання розчину правилом.

Практично без зупинки технологічного процесу задіюється спеціальна шліфувальна машина, яка ущільнює, затирає всі огріхи і відшліфовують поверхню до дзеркальної гладкості.

Все, ідеально рівна, гладка і високоміцна стяжка сформована.

Добавить комментарий