Биткоин и другие криптовалюты

У четвер біткоіни і інші криптовалюта подорожчали на тлі відновлення ринку цифрових валют після обвалу цін.

О 12:04 МСК на біржі Bitfinex біткоіни торгувався на позиції $ 8181,80. З вівторка біткоіни подорожчав приблизно на $ 2000, відступивши від мінімуму більш ніж за два місяці. Незважаючи на відновлення, http://bitok.wiki/plyusy-oblachnogo-mayninga.htmlна даний момент за лютий біткоіни подешевшав приблизно на 20%.

Подорожчання цифрових валют почалося після того, як звіт регуляторів перед банківським комітетом Сенату США виявився не таким негативним, як побоювалися багато інвесторів.

Голови Комісії з цінних паперів і бірж США і Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США вибрали стриману риторику, вказуючи на необхідність захистити споживачів, але при цьому не перешкоджати впровадженню технологічних інновацій

Звіти голів цих комісій були зроблені після заборони роботи кріптовалютних бірж в Китаї і Південній Кореї.

Ціни на криптовалюта різко впали до різкого зниження з початку січня після заборони торгів цифровими валютами з боку урядів деяких країн, а також після заборони основних банків США на покупку криптовалюта за допомогою кредитних карт цих банків.

Ще одним негативним фактором для цін на криптовалюта стали побоювання про те, що різке зростання вартості цифрових валют став результатом маніпуляцій з цінами на ринку. Регулятори США проводять розслідування зв’язків кріптовалютной біржі Bitfinex з цифровою валютою Tether, яка могла використовуватися для штучного підвищення цін на біткоіни.

Вартість інших криптовалюта теж різко зростає. Друга за величиною капіталізації криптовалюта ефір на біржі Bitfinex подорожчала на 2,7% до $ 817,48.

Третя за капіталізацією цифрова валюта ріппл подорожчала на 1,0% і торгувалася на позиції $ 0,74.

Добавить комментарий