Насіння соняшнику хімічний склад

Насіння соняшнику хімічний склад 
У сучасному світі давно відомо про те, що насіння соняшнику дуже корисні для людини. Для здоров’я людей, необхідні білки, жири і вуглеводи, які містить цей злак. Однак, цим не обмежується хімічний склад злаку: масла, вітаміни, мікроелементи, макроелементи, жирні корисні кислоти, амінокислоти.

Насіння соняшнику хімічний склад: вітаміни D допомагає організму засвоїти в достатній кількості кальцій, який необхідний для формування кісток, зубів, вітамін Е (надає нейтралізує дію на вільні радикали, дозволяючи знизити можливість появи ракових пухлин), магній, цинк (волосся, нігті), вітаміни групи а В РР F, калій, фтор, натрій, селен, а так же, залізо, фосфор. І це ще не весь перелік вітамінів і хімічних елементів, якими багатий цей злак семена подсолнечника от производителя .

Насіння соняшнику характеристики 
Оскільки, сорти соняшнику в Україні дуже затребувані в багатьох країнах, вирощують їх в основному, для виробництва соняшникової олії, маргарину. Наша компанія пропонує масляні насіння соняшнику в Україні, які мають високу поживну цінність.

Добавить комментарий