Фотограф

Новий весільний сезон встановлює нові правила гри. І, щоб не опинитися аутсайдером, потрібно вже зараз проаналізувати найгарячіші тренди 2018 року. Зібравши всю доступну інформацію, я зробив власну добірку ТОП-10 з найцікавіших фішок в декорі і флористики.

Звичайно ж, колір! Це перше питання, яким задається будь-яка наречена на початковому етапі підготовки до весілля. Інститут кольору Pantone назвав головним відтінком цього року космічний Ultraviolet. Його описують як новаторський і оригінальний, тому весільний сезону 2018 буде пістрявити самими сміливими рішеннями. Будь то чорничні свічки або бузкові квіти в букети, синьо-фіолетова поліграфія або смородина в весільному торті. У будь-якому випадку, цей незвичайний колір підкорить ваше серце і додасть яскравих акцентів будь-якого свята фотограф харьков .

Ще один колір, який не залишить вас байдужими — це благородний темно-синій. В цьому році популярністю користуються як його насичені відтінки, так і пилові, немов злегка сірі тони. Нареченим, які не уявляють своє весілля в темній колірній гамі, рекомендують звернути увагу на базовий сірий, доповнений блакитними акцентами.

Гарячим трендом стане використання розкішного «смарагду» в декорі і святкової поліграфії. Цей колір, як в іншому і синій, прекрасно поєднується з металевими деталями, такими як золото, мідь і срібло. А адже саме метали і їх чарівні відблиски стануть головною родзинкою весіль 2018 року.

Декоратори не могли залишити наречених без ніжних і світлих тонів, тому зустрічайте ще один тренд — яскравий рожевий кварц в поєднанні з білим, доповнений прозорими елементами. Вибравши для свого весілля таку колірну палітру, важливо дотримуватися балансу і дуже ретельно продумувати всі деталі, щоб з їх допомогою правильно розбавити яскравий декор.

Найгучнішою трендом 2018 року є використання чорного кольору не тільки у весільному декорі, але і у флористиці, а також поліграфії. Наречені, що не побояться додати свого свята кілька темних акцентів, стануть самими стильними, а їхнє весілля вже точно запам’ятається гостям як найоригінальніша.

Добавить комментарий