Зуб

Кісткова пластика — комплекс заходів, які спрямовані на відновлення об’єму втраченої кісткової тканини. Операції з регенерації пластики робляться з метою — подальшої імплантації зубів. Для їх встановлення кістка повинна мати певну ширину та висоту. В іншому випадку, встановлення імплантата в дефіцитну кістку — різко зменшує довготривалий прогноз. Процедуру з кісткової пластики ясен проводять досвідченні фахівці у Львові. видалення зуба мудрості

Як правило, дана процедура проводиться перед імплантацією або одночасно з нею, тобто в залежності від конкретної клінічної ситуації пацієнта.

Основні причини нестачі тканини:

  • фізіологічні особливості
  • травми
  • тривалий інтервал часу між видаленням зуба та імплантацією
  • довге користування знімними протезами.

Надзвичайно важливим моментом є профілактика запобігання втрати кістки. Для цього стоматолог проводить необхідні процедури по нарощенню.

Наша стоматологія працює за сучасною та прогнозованою методикою відновлення кісткової тканини щелеп, яка має віддалені результати на протязі 15 років.

Дана методика протезування є малотравматичною, так як не передбачає складних оперативних втручань в порожнині рота.

Пластика на сьогодні є важливим етапом при виконанні естетичних робіт.

Дуже часто, тонкі та рухомі ясна в пацієнтів, викликають захворювання ряда проблем, наприклад, оголення шийок зубів чи імплантатів, що в свою чергу може погіршувати довготривалий прогноз, також одною з проблем може бути коронка.

Хірургічна пластика ясен дозволяє покращити якість ясен, збільшити їх товщину, що дозволяє забезпечити тривалий стабільний результат як в плані функції, так і естетики.

Методика видалення зубів мудрості, на сьогодні є щоденною процедурою, яка є необхідною при проведенні ортодонтичного лікування, при частих загостреннях.

Добавить комментарий