Артикулятор

У нашій компанії ви можете придбати матеріали та обладнання для стоматологічних та зуботехнічних кабінетів від відомих і заслужили довіру виробників.

На даний момент в асортименті представлені товари наступних виробників:

AmannGirrbach. Це постійно зростаюча компанія з великим досвідом у виробництві та розробці зуботехнічного обладнання та матеріалів;
MIS Implants Ltd. — один зі світових лідерів з виробництва стоматологічних матеріалів, регулярно поповнює ринок власними інноваційними розробками;
Dynek — виробник шовного матеріалу; продукція цієї марки є однією з найбільш затребуваних у стоматологів та зубних техніків більш ніж в 30 країнах світу. У нас найкраща артикулятор цена.
Своїм покупцям ми пропонуємо тільки вигідні умови співпраці та стоматологічні матеріали, що пройшли всі необхідні перевірки і сертифікації. Наші менеджери завжди готові надати консультацію щодо продукту, що цікавить, розповісти про актуальні новинки і супутні товари.

Дізнатися більш детальну інформацію, отримати відповіді на питання, що цікавлять ви можете, зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті, або скориставшись формою зворотного зв’язку. Доставка товарів здійснюється в усі регіони України.

Добавить комментарий