Монеты

Оригінальна система торгів, якої дотримується інтернет-аукціон «ANUMIS» дозволяє учасникам здійснити вигідну угоду. Для участі в аукціоні необхідно зареєструватися, а потім підтвердити номер мобільного телефону. Ми розповімо где продать монеты.

Адміністрація аукціону гарантує надійність проведених торгів і збереження персональних даних учасників. Вигідні умови участі в торгах дозволяють нумізматам збагачувати свої колекції, купуючи рідкісні монети світу.

Основна наша відмінність від інших подібних майданчиків — це 0% комісії з покупця, вигідні умови для продавців, у тому числі — незначні комісійні збори. Відповідальний підхід адміністрації до учасників дозволяє виключити можливі факти шахрайства.

Ми вигідно відрізняємося від таких популярних майданчиків як «Мішок», «Молоток» або «Новий аукціон» тим, що лоти на продаж виставляються нашими співробітниками, проходять попередню перевірку і відправляються покупцям централізовано по закінченні торгів. Це істотно економить час продавцям. Продавцеві досить принести лоти в наш офіс, або відправити їх нам поштою. Все інше — це наша турбота!

Добавить комментарий