Матрас

Наш нагородний пакувати тюфяка пропонує запобігання проти лепт пилу, клопів ліжка,тілесних рідин, рідини, і алергенів. Наш продукт лабораторії протестована і сертифікована. Детальніше на https://mattress.news/product-category/bella-kline/.

Під час нашого нічного сну ми проливаємо сотні мертвих клітин шкіри, які залучають цих небажаних пилових кліщів. наші протектори матраца поглинають лепт пилу і інші алергени на поверхні протектора, вони машина washable яка робить для швидкої і ретельної чистки забезпечити більш чисте довкілля для вашої родини!

ЯКІСТЬ
Наші протектори тюфяка виготовлені з тільки найкращою якістю тканини. Вони мають м’яку поліефірну / бавовняну поверхню, яка природним чином вбирає вологу і буде повністю безшумну, забезпечуючи комфортний нічний сон. Ламінат поліуретану оточуючи тюфяк переконується ніякі лепти пилу, клопи або будь-яка рідина не проникають кришку тюфяка.

ПОВНИЙ РОЗМІР
54X75 дюймів
Повністю на блискавці матрац оболонки.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ДОГЛЯДУ
Машинне прання/ не відбілювати
Сухий на низькому рівні

ГАРАНТІЯ

Белла Клайн преміум наматрацники підкріплені повноцінного життя 100% гарантія повернення грошей без питань.

Найкращий захист — курортної водонепроникний кожух, захищає від рідин, біологічними рідинами, клопів, пилових кліщів і алергенів. ЛАБОРАТОРІЯ ВИПРОБУВАННЯ
Якість-гіпоалергенна гладка поліефірна / бавовняна поверхня, не змінить відчуття вашого матраца. Це природно поглине вологу і буде абсолютно безшумно.
Користі-роботи великі для улюбленців, собак, котів, дітей, літніх людей або страждальців алергії.
Повний розмір-54×75 дюймів
ГАРАНТІЯ-100% ДОВІЧНА ГАРАНТІЯ, ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ! Немає питань, якщо ви не задоволені з продуктом, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Добавить комментарий