Кресло

Перший зразок крісла мішка був розроблений ще в далекому 1968 році, трьома молодими італійськими дизайнерами з Турина П’єро Гатті, Чезаре Паоліні і Франко Теодоро. Вони винайшли революційну на ті часи концепцію безкаркасного крісла. Це перше безкаркасне крісло мало форму груші, виготовлялося з прозорої плівки, а в якості наповнювача використовувалася вода. Наповнювач для крісла, звичайно ж, був абсолютно непрактичним, таке крісло було дуже важким, та й у випадки розриву плівки уникнути потопу навряд чи б вдалося.

Але молоді дизайнери не хотіли здаватися і звернулися за допомогою до власника меблевої фабрики Zanotta. Ауреліо Занотта був незвичайною людиною і досить тямущим бізнесменом. Після спільних роздумів було прийнято рішення вдосконалити крісло, замінивши наповнювач. Вода була замінена на кульки спіненого пінополістиролу, а на саму конструкцію наділи зовнішній чохол. Перші крісла мішки, що надійшли в продаж, мали форму груші і називалися Sacco, що по-італійськи означає мішок. Так почалося завоювання ринку кріслом мішком.

З моменту винаходу крісла мішка пройшло вже більше 40 років, але його конструкція особливо не змінилася. Безкаркасне крісло мішок має два чохла внутрішній і зовнішній. Внутрішній чохол наповнюється дрібними кульками спіненого пінополістиролу і поміщається в зовнішній чохол. Зовнішній чохол оснащений застібкою блискавкою — це дозволяє знімати і чистити його, так часто, як ви побажаєте.

Добавить комментарий